Menu
Strona głównaKinkietyNowoczesneMIRROR Light Prestige Kinkiet LED 3000K LP-999/1W S BK

MIRROR Light Prestige Kinkiet LED 3000K LP-999/1W S BK

605,00 zł
Producent: Light Prestige
Kod: LP-999/1W S BK
EAN: 5907629270676
Produkt niedostępny
Kolor

Zapytaj o produkt

Kinkiet LED MIRROR firmy Light Prestige LP-999/1W S BK

Najnowsze wzornictwo.
Oryginalna lampa na ścianę w formie ringu o średnicy 60 cm.
Konstrukcja wykonana z metalu w kolorze czarnym oraz białego akrylu.
Źródłem światła jest moduł LED o mocy 35W, barwie ciepłej białej i dużej skuteczności świetlnej.
Model polecany do salonu, holu, również jako lampa nad lustro, dając interesujący efekt świetlny.
Lampa jest hermetyczna o stopniu ochronności IP44.

Opis techniczny

  • napięcie: 230 V 
  • źródło światła: LED 50W w komplecie
    • barwa: ciepła biała 3000 K
    • strumień świetlny: 2100 lm
    • trwałość: do 25 000 h
  • wymiary
    • średnica: 60 cm
  • materiał: metal, akryl
  • stopień ochronności: IP44
  • klasa efektywności energetycznej: A++
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Light Prestige
Pobierz plik

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Dane kontaktowe producenta
Light Prestige
Polska
Skawina
ul. Torowa 45
32-050
biuro@lightprestige.pl
123334062
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU
Light Prestige
Polska
Skawina
ul. Torowa 45
32-050
biuro@lightprestige.pl
Zobacz także:
  • MIRROR Light Prestige Lampa sufitowa wisząca LED 3000K LP-999/1P L BK
    Szybki podgląd

    MIRROR Light Prestige Lampa sufitowa wisząca LED 3000K LP-999/1P L BK

    895,00 zł

  • MIRROR Light Prestige Lampa sufitowa wisząca LED 3000K LP-999/1P S BK
    Szybki podgląd

    MIRROR Light Prestige Lampa sufitowa wisząca LED 3000K LP-999/1P S BK

    645,00 zł

  • MIRROR Light Prestige Kinkiet LED 3000K LP-999/1W L BK
    Szybki podgląd

    MIRROR Light Prestige Kinkiet LED 3000K LP-999/1W L BK

    845,00 zł

  • MIRROR Light Prestige Kinkiet LED 3000K LP-999/1W S BK
    Szybki podgląd

    MIRROR Light Prestige Kinkiet LED 3000K LP-999/1W S BK

    605,00 zł

Szukaj

Wyszukiwanie zaawansowane
...jest pusty

Klosz G9 kulka otwarta 8 cm otwór 3 cm szkło białe mat
Szybki podgląd
38,00 zł
Żarówka halogenowa G9 Eco 28W 380 lm 2700K
Szybki podgląd
6,50 zł
Żarówka LED E27 4W Eglo 11498 kulka ciepła biała 2700K
Szybki podgląd
9,90 zł
Klosz E27 Miska 20 cm szkło białe matowane alabaster
Szybki podgląd
38,00 zł
MANZANARES Eglo 900307 Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
199,90 zł
MANZANARES Eglo 900304 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
799,90 zł
MANZANARES Eglo 900305 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
299,90 zł
MANZANARES Eglo 900306 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
899,90 zł
GALERIA Reality Lampa obrazowa LED satyna
Szybki podgląd
198,00 zł 118,81 zł
TAMIZA Light Prestige LP-1515/1T big Lampa stołowa nocna zielona
Szybki podgląd
551,00 zł
DUCKY Reality 328411-07 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
242,00 zł 119,00 zł
SONOX Reality 326601-07 Lampa sufitowa wisząca LED
Szybki podgląd
655,00 zł 367,00 zł
RITA Reality 615404-06 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
720,00 zł 515,00 zł
RUFUS Italux HP-918-02-2030 Lampa sufitowa reflektorki
Szybki podgląd
126,00 zł 69,00 zł
NAMP Reality 809903-07 Listwa oświetleniowa
Szybki podgląd
139,00 zł 85,01 zł
QUADRATINO Reality 824703-07 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
190,00 zł 109,00 zł
CHICAGO T0030 MaxLight Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
545,00 zł 327,00 zł
ENTRIMO Eglo 96206 Lampa ogrodowa kinkiet IP44
Szybki podgląd
224,90 zł 138,90 zł
LUVRE Reality 201301-06 Kinkiet nowoczesny
Szybki podgląd
105,00 zł 54,00 zł
RITA Reality 815402-06 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
359,00 zł 239,00 zł
BONARES Eglo 94282 Kinkiet reflektorek LED kryształy
Szybki podgląd
88,90 zł 44,45 zł
TERRA SpotLight Lampa Ogrodowa,Kinkiet Zewnętrzny IP44
Szybki podgląd
79,00 zł 43,45 zł
PREMIO Reality 322501-07 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
262,00 zł 134,00 zł
AMSTERDAM MaxLight P0103 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
2,903,00 zł 1,741,80 zł
GITA 1 Eglo 90527 Lampa łazienkowa IP44
Szybki podgląd
337,90 zł 189,90 zł
WIRE Reality 998073 Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
290,00 zł 119,00 zł
ELISA Italux W0317-01Q-S8A1 Kinkiet nowoczesny
Szybki podgląd
303,00 zł 120,00 zł
BELLA Reality 83430-8 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
1,259,00 zł 889,01 zł
LORIS Reality 817404-06 Listwa oświetleniowa reflektorki
Szybki podgląd
212,00 zł 119,00 zł
PRIOLA 94446 Eglo Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
289,90 zł 99,90 zł
PEARLS Reality 225303-06 Lampa sufitowa plafon
Szybki podgląd
267,00 zł 185,00 zł
THERICA Reality 633803-06 Lampa sufitowa plafon
Szybki podgląd
400,00 zł 266,97 zł
VIVINIA Reality 4182-17 Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
295,00 zł 199,00 zł
FILIPINA 1 Eglo 95645 Listwa oświetleniowa Spot LED
Szybki podgląd
414,90 zł 134,90 zł
IGOA Eglo 94978 Oczka LED sufitowe Kpl.3 szt Chrom
Szybki podgląd
329,90 zł 59,90 zł
NEPTUN Reality Lampa sufitowa plafon aluminium 38W
Szybki podgląd
249,00 zł 119,00 zł
MARIA TERESA Reality R2507-10 Kinkiet kryształki czerwony
Szybki podgląd
139,00 zł 89,90 zł
ALEXA Italux HP-710AG-01M-8989BM Kinkiet LED reflektorek
Szybki podgląd
139,00 zł 49,00 zł
COSSANO Eglo 94948 Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
186,90 zł 64,90 zł
CARMEN 3 EuroStar Lampa sufitowa wisząca kryształowa CT1009/3 GD
Szybki podgląd
589,00 zł 379,00 zł
CHICAGO W0194 MaxLight Kinkiet do sypialni
Szybki podgląd
320,00 zł 192,00 zł
SANOSTI Italux WL-86778-1D Lampa LED łazienkowa kinkiet IP44
Szybki podgląd
278,00 zł 189,00 zł
CIVIDINO Eglo 98744 Lampa ogrodowa kinkiet LED IP44
Szybki podgląd
379,90 zł 159,90 zł
COTTON Kinkiet Plafon Biały
Szybki podgląd
27,99 zł 19,61 zł
NATALIA Reality 327201-01 Lampa sufitowa wisząca LED
Szybki podgląd
636,00 zł 239,00 zł
RUFUS Italux HP-918-03-2030 Lampa sufitowa reflektorki
Szybki podgląd
185,00 zł 85,01 zł
CIGLIE 1 Eglo 67562 Kinkiet LED z ładowarką QI Charger
Szybki podgląd
639,90 zł 199,90 zł
PUCCINI C0127 MaxLight Lampa sufitowa kryształowa
Szybki podgląd
2,512,00 zł 1,507,00 zł
MARIA TERESA Reality NR2507-15 Kinkiet kryształki zielony
Szybki podgląd
139,00 zł 89,90 zł
VICTORIA Lampex Lampa stołowa nocna z abażurem
Szybki podgląd
129,00 zł 89,54 zł
QUADRATINO Reality 824744-07 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
242,00 zł 145,00 zł
SPARROW Italux 3147/66LED Lampa łazienkowa nad lustro
Szybki podgląd
415,00 zł 150,00 zł
CHARLOTTE P0110 MaxLight Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
4,211,00 zł 2,526,00 zł
SOHO Eglo 85024 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
97,99 zł 49,00 zł
DERMOS Philips 59563/11/16 Lampa sufitowa stropowa szkło
Szybki podgląd
359,00 zł 269,25 zł
VANILA Reality 72711010 Kinkiet reflektorek szary
Szybki podgląd
152,00 zł 89,00 zł
RITA Reality 815403-06 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
530,00 zł 355,00 zł
LINDA 5 EuroStar Lampa sufitowa wisząca SG-4006/5 WT
Szybki podgląd
339,00 zł 179,00 zł
TORINO Italux MX6209-2B lampa sufitowa plafon
Szybki podgląd
292,00 zł 95,00 zł
ADAMELLO Eglo 98745 Lampa ogrodowa kinkiet LED IP44
Szybki podgląd
239,90 zł 125,90 zł
TIARA Reality 9840-55 Kinkiet nowoczesny ze ściemniaczem
Szybki podgląd
259,00 zł 176,00 zł
MESH Reality 809803-06 Listwa oświetleniowa reflektorki
Szybki podgląd
139,00 zł 92,00 zł
PERFORM Reality R2001-06 Kinkiet nowoczesny
Szybki podgląd
199,00 zł 129,00 zł
HILTON WT EuroStar Lampa sufitowa LED SG-4007/3 WT
Szybki podgląd
439,00 zł 249,00 zł
ROMB SpotLight 1211/1 Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
115,01 zł 69,00 zł
RIDDLECOMBE Eglo 33024 Lampa sufitowa wisząca Vintage
Szybki podgląd
549,90 zł 199,90 zł
CASTILO Reality Lampa sufitowa wisząca kula Chrom 334201-06
Szybki podgląd
274,00 zł 149,00 zł
CHARLOTTE P0109 MaxLight Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
3,447,00 zł 2,068,00 zł
CIGLIE 1 Eglo 67564 Kinkiet LED z ładowarką QI Charger
Szybki podgląd
639,90 zł 199,90 zł
AGUEDA Eglo 95279 Lampa łazienkowa IP44
Szybki podgląd
489,90 zł 169,90 zł
RICONTO Eglo 93536 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
309,90 zł 232,42 zł
REBECA Reality C10339RT Kinkiet nowoczesny
Szybki podgląd
72,00 zł 39,00 zł
BONARES Eglo 94289 Lampa LED spot kryształy
Szybki podgląd
329,90 zł 134,91 zł
FINGER MaxLight W0214 Lampa łazienkowa nad lustro IP54
Szybki podgląd
877,00 zł 526,00 zł
NUEVA Italux MX112906-4A Lampa sufitowa plafon
Szybki podgląd
930,00 zł 343,00 zł
SKY Spot Light 2195228 Lampa sufitowa spot
Szybki podgląd
109,00 zł 84,89 zł
PETTO Reality 326508-07 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
833,00 zł 289,00 zł
SILVA 6 EuroStar Żyrandol kryształowy z abażurami LL-5002/6 CH
Szybki podgląd
629,00 zł 429,00 zł
CHICAGO T0029 MaxLight Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
545,00 zł 327,00 zł
FRUTI Reality 325701-01 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
107,00 zł 59,00 zł
DACOTA Reality 639201-3 Lampa sufitowa plafon czarny LED
Szybki podgląd
307,00 zł 184,20 zł
BERNEDO Eglo 95435 Kinkiet reflektorek LED
Szybki podgląd
105,90 zł 56,90 zł
COLINEZZA Eglo 75598 Lampa biurkowa stołowa czarna
Szybki podgląd
140,95 zł 84,57 zł
HAGER Polo Barva koral Ramka 2-krotna 29000204
Szybki podgląd
26,50 zł 13,25 zł
NUTA 1 Luminex 4832 Kinkiet nowoczesny brąz
Szybki podgląd
169,00 zł 84,50 zł
LOPEZ Italux HP-710AG-04-08S Listwa oświetleniowa Spot
Szybki podgląd
228,00 zł 105,01 zł
KAYA Reality 600402-04 Lampa sufitowa plafon
Szybki podgląd
165,00 zł 115,51 zł
SONOX Reality 526601-07 Lampa stołowa nocna LED
Szybki podgląd
211,00 zł 137,00 zł
YELLOW Spot Light Lampa kinkiet dla dzieci
Szybki podgląd
59,00 zł 39,00 zł
LUVRE Reality 201301-07 Kinkiet nowoczesny
Szybki podgląd
138,00 zł 68,01 zł
RONDO Eglo 85262 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
174,90 zł
Żarówka LED E14 4W Eglo 110017 płomyk przezroczysta 2700K
Szybki podgląd
19,90 zł
Żarówka LED E14 4W płomyk zimna biała
Szybki podgląd
14,90 zł
Żarówka LED E14 4W Eglo 11496 świecowa przezroczysta 2700K
Szybki podgląd
17,90 zł
ESTERNA Reality C31370-2RT Lampa ogrodowa kinkiet IP54
Szybki podgląd
232,00 zł 109,00 zł
Żarówka LED E14 4W Eglo 11499 przezroczysta 2700K
Szybki podgląd
12,90 zł

Nowoczesny internetowy sklep z lampami led oferuje produkty najwyższej jakości takie jak lampy vintage, szklane klosze do lamp oraz kinkiet led. Nasze produkty trafiają do szerokiego grona klientów, w naszej ofercie dostępna jest również lampa sufitowa, aluminiowa lampa stojąca, wodoodporna lampa ogrodowa oraz biurkowa lampa nocna. W promocyjnych cenach sprzedawana jest lampa łazienkowa i regulowana automatycznie lampa wisząca. Kupując żyrandol kryształowy to żarówka led dorzucana jest gratis do zamówienia. Drogi kliencie remontując mieszkanie lampa led to podstawa wyposażenia każdego domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą Ci dokonać zakupu tak abyś był zadowolony z naszych produktów.
Facebook
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
Czas wyświetlania strony: 0.141s