Menu
Strona głównaKinkietyNowoczesneFUTURO 1 Light Prestige Kinkiet reflektorek biały LP-17001/1W WH

FUTURO 1 Light Prestige Kinkiet reflektorek biały LP-17001/1W WH

119,00 zł
Producent: Light Prestige
Kod: LP-17001/1W WH
EAN: 5907796367094
Wysyłka:3 dni
Produkt dostępny
Kolor

Ilość:szt

Kinkiet FUTURO 1 firmy Light Prestige LP-17001/1W WH

Nowoczesne wzornictwo.
Konstrukcja metalowa lampy w kolorze białym, reflektorek w kształcie walca.
Źródłem światła jest żarówka z trzonkiem GU10, zalecane zastosowanie źródeł światła LED.
Lampa polecana do salonu, pokoju wypoczynkowego, sypialni. 

Opis techniczny

  • napięcie: 230 V
  • źródło światła: żarówka halogenowa GU10 max 35W ( nie jest w komplecie ) lub energooszczędna LED 
    • wysokość: 20.5 cm
    • szerokość: 9 cm x 20 cm 
  • materiał: metal 
  • regulacja ustawienia reflektorka
  • stopień ochronności: IP20
  • klasa efektywności energetycznej: A++ - D
Do tej lampy polecamy żarówki:

Żarówka LED GU10 5W ciepła biała 3000KŻarówka LED GU10 5W Eglo 11535 ciepła biała 3000K


Żarówka LED GU10 5W neutralna biała 4000KŻarówka LED GU10 5W Eglo 11536 neutralna biała 4000K


Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Light Prestige
Pobierz plik

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Dane kontaktowe producenta
Light Prestige
Polska
Skawina
ul. Torowa 45
32-050
biuro@lightprestige.pl
123334062
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU
Light Prestige
Polska
Skawina
ul. Torowa 45
32-050
biuro@lightprestige.pl
Zobacz także:
  • FUTURO 1 Light Prestige Kinkiet reflektorek biały LP-17001/1W WH
    Szybki podgląd

    FUTURO 1 Light Prestige Kinkiet reflektorek biały LP-17001/1W WH

    119,00 zł

  • FUTURO 1 Light Prestige Kinkiet reflektorek biały LP-17001/1WL WH
    Szybki podgląd

    FUTURO 1 Light Prestige Kinkiet reflektorek biały LP-17001/1WL WH

    152,00 zł

Szukaj

Wyszukiwanie zaawansowane
...jest pusty

Klosz G9 kulka otwarta 8 cm otwór 3 cm szkło białe mat
Szybki podgląd
38,00 zł
Żarówka halogenowa G9 Eco 28W 380 lm 2700K
Szybki podgląd
6,50 zł
Żarówka LED E27 4W Eglo 11498 kulka ciepła biała 2700K
Szybki podgląd
9,90 zł
Klosz E27 Miska 20 cm szkło białe matowane alabaster
Szybki podgląd
38,00 zł
MANZANARES Eglo 900307 Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
199,90 zł
MANZANARES Eglo 900304 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
799,90 zł
MANZANARES Eglo 900305 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
299,90 zł
MANZANARES Eglo 900306 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
899,90 zł
GALERIA Reality Lampa obrazowa LED satyna
Szybki podgląd
198,00 zł 118,81 zł
TAMIZA Light Prestige LP-1515/1T big Lampa stołowa nocna zielona
Szybki podgląd
551,00 zł
Żarówka LED E14 4W 4000K Eglo 12566 kulka
Szybki podgląd
19,90 zł 13,90 zł
QUADRATINO Reality 824744-07 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
242,00 zł 145,00 zł
SEGMENT Reality 914026 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
148,00 zł 69,00 zł
BERNEDO Eglo 95435 Kinkiet reflektorek LED
Szybki podgląd
105,90 zł 56,90 zł
VERDESCA Eglo 93921 Lampa sufitowa plafon LED z kryształami
Szybki podgląd
384,90 zł 95,90 zł
COCO Italux MDM-3941/3 BK Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
363,00 zł 164,00 zł
CORION Reality 210304-06 Lampa łazienkowa nad lustro
Szybki podgląd
179,00 zł 109,00 zł
UTAH Reality 325001-06 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
211,00 zł 110,00 zł
ROMB SpotLight 1211/1 Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
115,01 zł 69,00 zł
PICTURE LIGHT Reality 215301-04 Lampa obrazowa LED
Szybki podgląd
225,00 zł 139,00 zł
MOROTAI Italux MD15044-3A-CF Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
431,00 zł 220,00 zł
ROMENDO Eglo 94651 Lampa łazienkowa kinkiet LED IP44
Szybki podgląd
359,90 zł 199,90 zł
DAFNI Reality R63027106 Lampa sufitowa plafon
Szybki podgląd
529,00 zł 359,00 zł
WAVE LINE  Reality 325502-07 Lampa sufitowa wisząca LED
Szybki podgląd
578,00 zł 337,00 zł
BASILIO Italux PL-741-2E Lampa ogrodowa kinkiet LED IP65
Szybki podgląd
102,00 zł 28,00 zł
CORONA Reality 213622-02 Kinkiet nowoczesny
Szybki podgląd
92,00 zł 55,01 zł
DARIL 1 Eglo 98718 Lampa ogrodowa kinkiet IP44
Szybki podgląd
254,90 zł 119,90 zł
DREAM Reality 322803-06 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
230,00 zł 145,00 zł
NESO Reality 6271-17 Lampa sufitowa plafon reflektorek
Szybki podgląd
210,00 zł 165,00 zł
ALICANTE Eglo 88151 Lampa ogrodowa plafon IP44
Szybki podgląd
229,00 zł 99,00 zł
PREMIO Reality 322501-07 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
262,00 zł 134,00 zł
PIEGANO Italux ML4906-1B Lampa podłogowa stojąca
Szybki podgląd
1,221,00 zł 934,00 zł
Ładowarka GP PowerBank Uniwersal PB19GS-U1
Szybki podgląd
96,00 zł 81,00 zł
Żarówka reflektorowa ściemnialna  LED E14 typ R50 4W Eglo 11764
Szybki podgląd
33,90 zł 16,90 zł
BRAVO 3 EuroStar 30299-3 Żyrandol kryształowy świecznik
Szybki podgląd
219,00 zł 129,00 zł
TERRA SpotLight Lampa Ogrodowa,Kinkiet Zewnętrzny IP44
Szybki podgląd
79,00 zł 43,45 zł
GALLERY Italux MB9920-2B NIK Lampa obrazowa galeria
Szybki podgląd
288,00 zł 95,00 zł
ANDREA Reality 232001-07 Kinkiet klasyczny nikiel mat
Szybki podgląd
72,00 zł 42,00 zł
PERIFO Italux MDM-2272/6 BK+COP Lampa sufitowa wisząca Vintage
Szybki podgląd
490,00 zł 207,00 zł
JABŁONKA Spotlight Lampa kinkiet dla dzieci
Szybki podgląd
49,00 zł 37,99 zł
PERFORM Reality R2001-06 Kinkiet nowoczesny
Szybki podgląd
199,00 zł 129,00 zł
SCARLETT Italux MB1279M Kinkiet LED Lampa łazienkowa
Szybki podgląd
325,00 zł 118,00 zł
RICONTO Eglo 93536 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
309,90 zł 232,42 zł
Kinkiet Halogenowy SPIN,Nowoczesny Satyna PROMOCJA
Szybki podgląd
110,00 zł 79,00 zł
CARMEN 3 EuroStar Lampa sufitowa wisząca kryształowa CT1009/3 GD
Szybki podgląd
589,00 zł 379,00 zł
CHARLOTTE W0067 MaxLight Kinkiet z abażurem
Szybki podgląd
1,205,00 zł 843,50 zł
ELINA Reality 616404-06 Lampa sufitowa plafon
Szybki podgląd
215,00 zł 139,00 zł
RAGI Reality 234601-03 Kinkiet złoty LED barwa neutralna 4000K
Szybki podgląd
154,00 zł 89,00 zł
BALI Markslojd 438628 Kinkiet nowoczesny
Szybki podgląd
94,00 zł 47,00 zł
PICTURE LIGHT Reality 215311-06 Lampa obrazowa LED
Szybki podgląd
244,00 zł 149,00 zł
DENISE Reality 815603-06 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
269,00 zł 161,40 zł
ESTERNA Reality C31370-2RT Lampa ogrodowa kinkiet IP54
Szybki podgląd
232,00 zł 109,00 zł
ROBLEDO 1 Eglo 96605 Kinkiet reflektorek LED
Szybki podgląd
124,90 zł 49,90 zł
MESH Reality 809803-06 Listwa oświetleniowa reflektorki
Szybki podgląd
139,00 zł 92,00 zł
PUCCINI P0266 MaxLight Lampa sufitowa wisząca kryształowa
Szybki podgląd
2,511,00 zł 1,506,00 zł
IVORY Reality 740095-2 Lampa łazienkowa kinkiet LED IP44
Szybki podgląd
349,00 zł 199,00 zł
TUKON 3 Eglo 94147 Lampa sufitowa LED
Szybki podgląd
549,90 zł 274,90 zł
PUNKTICO Spot Light 3041728 Oczko LED sufitowe barwa zimna
Szybki podgląd
129,90 zł 99,00 zł
VICTORIA Lampex Lampa stołowa nocna z abażurem
Szybki podgląd
129,00 zł 89,54 zł
PORCIA WOOD Britop Lighting Lampa sufitowa spot drewno
Szybki podgląd
369,00 zł 184,50 zł
Żarówka LED E27 5W Eglo 11595 2700K barwa ciepła biała
Szybki podgląd
19,90 zł 10,90 zł
PIWONIA Lampa nowoczesna kinkiet PROMOCJA
Szybki podgląd
99,00 zł 64,35 zł
COSSANO Eglo 94955 Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
186,90 zł 64,90 zł
LOPEZ Italux HP-710AG-04-08S Listwa oświetleniowa Spot
Szybki podgląd
228,00 zł 105,01 zł
ARAXA MaxLight W0177 Kinkiet LED nowoczesny
Szybki podgląd
549,00 zł 329,40 zł
CIGLIE 1 Eglo 67564 Kinkiet LED z ładowarką QI Charger
Szybki podgląd
639,90 zł 199,90 zł
LUCE Reality 308101-07 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
119,00 zł 72,00 zł
BALL Spot Light 5509117 Lampa wisząca LED reflektorek satyna
Szybki podgląd
189,00 zł 94,50 zł
Klosz E14 stożek szkło żółte do sufitowej, kinkietu
Szybki podgląd
21,00 zł 16,80 zł
NAMP Reality 809902-07 Listwa oświetleniowa
Szybki podgląd
93,00 zł 64,00 zł
PERIFO Italux MDM-2272/1 BK+COP Lampa sufitowa wisząca Vintage
Szybki podgląd
125,00 zł 89,00 zł
JARON Reality 324211-06 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
172,00 zł 109,00 zł
ARIANA Reality 227901-06 Kinkiet klasyczny chrom
Szybki podgląd
88,00 zł 49,00 zł
TIARA Reality 9840-55 Kinkiet nowoczesny ze ściemniaczem
Szybki podgląd
259,00 zł 176,00 zł
DK-03 WHITE MaxLight Lampa sufitowa stropowa szkło
Szybki podgląd
289,00 zł 169,00 zł
GITA 1 Eglo 90527 Lampa łazienkowa IP44
Szybki podgląd
337,90 zł 189,90 zł
BRIXHAM Eglo 49267 Lampa sufitowa wisząca Vintage
Szybki podgląd
199,90 zł 159,90 zł
MESH Reality 609804-06 Lampa sufitowa spot reflektorki
Szybki podgląd
230,00 zł 134,00 zł
HIGH Italux 3090/35 chrom Lampa LED obrazowa galeria
Szybki podgląd
370,00 zł 111,00 zł
ROCKY Italux MD7104-3A Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
990,00 zł 749,00 zł
COSSANO Eglo 94948 Lampa stołowa nocna
Szybki podgląd
186,90 zł 64,90 zł
DENISE Reality 615604-06 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
435,00 zł 239,00 zł
PERTINI Eglo 96095 Lampa sufitowa plafon LED
Szybki podgląd
1,529,90 zł 719,90 zł
NAVI CTX-DT10 Kanlux Oczko sufitowe ruchome chrom satyna
Szybki podgląd
13,50 zł 8,78 zł
CRISSY Reality 815803-06 Listwa oświetleniowa reflektorki
Szybki podgląd
153,00 zł 83,00 zł
SANTOS 3 EuroStar 30174-3 Żyrandol kryształowy świecznik
Szybki podgląd
299,00 zł 199,00 zł
MONREALE Eglo 98119 Lampa ogrodowa kinkiet IP44
Szybki podgląd
174,90 zł 129,90 zł
PEARLS Reality 225303-06 Lampa sufitowa plafon
Szybki podgląd
267,00 zł 185,00 zł
HAGER Polo Barva koral Ramka 2-krotna 29000204
Szybki podgląd
26,50 zł 13,25 zł
LUBENHAM 1 Eglo 43167 Lampa sufitowa wisząca Vintage
Szybki podgląd
439,90 zł 239,90 zł
Żarówka LED E14 4W Eglo 11496 świecowa przezroczysta 2700K
Szybki podgląd
17,90 zł
RONDO Eglo 85262 Lampa sufitowa wisząca
Szybki podgląd
174,90 zł
Żarówka LED E14 4W płomyk zimna biała
Szybki podgląd
14,90 zł
Żarówka LED E14 4W Eglo 11499 przezroczysta 2700K
Szybki podgląd
12,90 zł
ESTERNA Reality C31370-2RT Lampa ogrodowa kinkiet IP54
Szybki podgląd
232,00 zł 109,00 zł
Żarówka LED E14 4W Eglo 110017 płomyk przezroczysta 2700K
Szybki podgląd
19,90 zł

Nowoczesny internetowy sklep z lampami led oferuje produkty najwyższej jakości takie jak lampy vintage, szklane klosze do lamp oraz kinkiet led. Nasze produkty trafiają do szerokiego grona klientów, w naszej ofercie dostępna jest również lampa sufitowa, aluminiowa lampa stojąca, wodoodporna lampa ogrodowa oraz biurkowa lampa nocna. W promocyjnych cenach sprzedawana jest lampa łazienkowa i regulowana automatycznie lampa wisząca. Kupując żyrandol kryształowy to żarówka led dorzucana jest gratis do zamówienia. Drogi kliencie remontując mieszkanie lampa led to podstawa wyposażenia każdego domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą Ci dokonać zakupu tak abyś był zadowolony z naszych produktów.
Facebook
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
Czas wyświetlania strony: 0.148s